Maarten Langbroek (IJmuiden, 17 juli 1918 – Harderwijk, 6 april 1985) was een Nederlands tekenaar, graficus en schilder. Zeer mooi ingelijste ets van een Lemsteraak op het IJsselmeer. De ets is een postume druk en gesigneerd met atelier Maarten Langbroek.
Wordt zeer goed verpakt verzonden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 17,50