Drager | Hardboard |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68.5 x 48.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
"Liggende naakt" geschilderd door de in 1909 in Rotterdam geboren, en in 1995 in Den Haag overleden M.D.J. van der Meer in de naoorlogse periode 1945 -1960. Gesigneerd rechts onder “van der Meer” blauw op blauw maar nogmaals gesigneerd op de achterkant. Maat 81 x 61 cm. Zicht maat 68,5 x 48,5 cm. van der Meer, Maarten D.J. geb. 1909 te Rotterdam ; leerling van J.H. Weijns, J. E. van de Wetering de Rooy en van verschillende anderen, Schildert landschap, portret, stilleven en figuur. Het omvangrijk oeuvre is hoofdzakelijk na 1950 ontstaan. De werken dragen de signatuur van der Meer, zonder initialen, zoals deze werd gedeponeerd bij het Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland |
Starttijd | 1-2-2022 om 13:57 |
Eindtijd | 15-2-2022 om 19:22 |
Objectlocatie | 's-Gravenhage, Nederland |