Maarten van Dreven - geen titel

Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Maarten van Dreven - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Marinan
FA. (2)

Lid sinds 2017
13 verkochte items
  • Maarten van Dreven (1941-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Lijst48 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie blankhouten lijst met passe-partout

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-10-2020 om 15:09
Eindtijd:13-10-2020 om 22:44

3wfactorij
7 okt. / 09:41
€ 25