Maarten Wetsema - Foto - Zelfportret met Honden

Maarten Wetsema - Foto - Zelfportret met Honden kopen? Bied vanaf 45!

Fotografie

Verkoopprijs: € 45,00

Maarten Wetsema - Foto - Zelfportret met Honden kopen? Bied vanaf 45!Maarten Wetsema - Foto - Zelfportret met Honden kopen? Bied vanaf 45!Maarten Wetsema - Foto - Zelfportret met Honden kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Maarten Wetsema (1966)
TypeFotografie

Titel:  Zelfportret met honden
Jaartal:  1999
Afmetingen blad: 60 cm x 60 cm
Oplage: 55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen op kunstenaarsstempel (verso)
Materiaal: Foto op aluminiumplaat bevestigd
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is op eigen risico en in overleg.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

ZZFOT

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:02-11-2017 om 11:22
Eindtijd:13-11-2017 om 19:27

Bombeeck
13 nov. / 19:21
€ 45