MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst

MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!MAARTJE WIJNGAARDEN (1946) - Zeefdruk – Geluk – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Maartje Wijngaarden (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk in felle kleuren van de kunstenares Maartje Wijngaarden : “GELUK”.

Handgesigneerd met potlood  en goed ingelijst .

Gemaakt in een oplage van 3000 exemplaren. Dit is nr 2834.

Afmetingen: Lijst, 52 x 52 cm. Beeld, 30 x 30 cm.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

MAARTJE WIJNGAARDEN, geboren 1946 in ’t Zand (een dorp in de gemeente Schagen, Noord-Holland), schilder en zeefdrukker.

Maartje Wijngaarden is een laatbloeier in de kunst. Pas na haar 35ste ontwikkelde zij zich tot professioneel beeldend kunstenaar. Aanvankelijk schilderde ze vrij traditionele landschappen en stillevens in neo-impressionistische stijl.
Geleidelijk aan ontwikkelde ze een eigen handschrift met als hoofdthema haar visie op de natuur en hoe zij begaan is met mens en dier. In haar recente werken zijn vrijwel altijd dieren afgebeeld. Soms schildert ze ook taferelen over de relatie tussen mens en dier. Haar vormen zijn altijd geabstraheerd en hebben dikwijls zware contouren. Het meest opvallende is het gewaagde en vaak felle kleurgebruik.

Maartje Wijngaarden staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD):

https://rkd.nl/explore/artists/22980.

Titel: Geluk.

Kunstenaar: Maartje Wijngaarden.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 52 x 52 cm.

                        Beeld, 30 x 30 cm.

Ingelijst: In een zwarte houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met potlood gesigneerd rechtsonder.

Oplage: 3000. Dit is nr 2834 (met potlood geschreven linksonder).

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:15-05-2015 om 20:25
Eindtijd:29-05-2015 om 21:25

Biedingen (9):

Elsy
29 mei / 21:09
€ 17
Meer40
29 mei / 21:08
€ 15
Elsy
29 mei / 21:08
€ 13
Meer40
28 mei / 18:23
€ 11
d0minique
27 mei / 13:44
€ 9
Elsy
25 mei / 20:07
€ 7
d0minique
24 mei / 13:23
€ 5
markie83
23 mei / 07:42
€ 3
johjoh367
18 mei / 17:21
€ 1