Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1999 |
Techniek | Collage |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30.5 x 29.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Unieke fotocollage en gemengde techniek waarin een lp zit, van Madeleine Berkheimer. Jaar: 1999. Afmetingen werk incl lijst: H43 x b43 cm. Afmetingen werk: H30.5 x b29.5. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. Tekst achterzijde. Herkomst: Gallery Cokkie Snoei. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 30-5-2020 om 20:24 |
Eindtijd | 22-6-2020 om 14:04 |