Madeleine Leddy - Ets/Aquatint - "Codex" - 1988

Madeleine Leddy - Ets/Aquatint - "Codex" - 1988 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Madeleine Leddy - Ets/Aquatint - "Codex" - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Madeleine Leddy - Ets/Aquatint - "Codex" - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Madeleine Leddy - Ets/Aquatint - "Codex" - 1988 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Madeleine Leddy (1946)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/50
Ets/Aauatint van Madeleine Leddy uit 1988. Nummer: 32/50. Titel: "Codex". Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H9.5 x b10 cm.
Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig verzekerd.  Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.

Madeleine Leddy is geboren op 29 mei 1946 te Amsterdam. Zij volgde haar opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam, bij de afdeling Vrije Grafiek.
Zij maakt deel uit van de Grafiekgroep Bergen ontstaan vanuit het Kunstenaars Centrum Bergen. Zij maakt etsen en werkt in gemengde techniek. Leddy heeft deelgenomen aan verschillende tentoonstellingen en exposities in binnen- en buitenland waaronder USA, Engeland, Ierland, Duitsland, Belgid, Denemarken, Finland, Litouwen, Bulgarije, Taiwan. In Nederland heeft zij ondermeer deelgenomen aan tentoonstellingen in het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Bijbels Museum in Amsterdam en het Singer Museum in Laren.

In goede staat

Madeleine Leddy (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
25 cm
32.5 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-11-2020 om 21:37
Eindtijd:02-02-2021 om 10:37

Mirjam1978
2 feb. / 10:11
€ 50