Malfliet, droge naaldets, landschap

Malfliet, droge naaldets, landschap kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Malfliet, droge naaldets, landschap kopen? Bied vanaf 30!Malfliet, droge naaldets, landschap kopen? Bied vanaf 30!Malfliet, droge naaldets, landschap kopen? Bied vanaf 30!Malfliet, droge naaldets, landschap kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Romain Malfliet (1910-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Een droge naaldets door Romain Malfliet. Landschapje, afmeting afbeelding 15 bij 25 cm.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:30-04-2018 om 15:07
Eindtijd:04-05-2018 om 21:07

rogier_2015
4 mei / 17:16
€ 30