Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) - Verkocht

Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Man Ray - Pont Neuf, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Man Ray (1890-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
Lijst71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99

Speciaal voor Black Monday afgeprijsd van 795 naar 1 euro!

Mooi, bekend werk uit 1970 van de vermaarde Amerikaanse kunstenaar Man Ray.  Litho op Arches papier, met potlood gemonogrammeerd en genummerd (9/99).  In nette lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.  Literatuur: Anselmino 6.

Afmetingen: 81cm x 71cm (incl. lijst), 56cm x 42cm (binnen passe-partout)

Man Ray (1890-1976)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
81 cm
71 cm
56 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 471,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-05-2020 om 00:04
Eindtijd:14-12-2020 om 19:06
Biedingen (25)
Jefdeschutter
04 dec. / 21:09
€ 410
COBRA1967
04 dec. / 21:02
€ 390
Jefdeschutter
04 dec. / 21:02
€ 385
COBRA1967
01 dec. / 16:51
€ 365
Penelope7
01 dec. / 16:51
€ 345
COBRA1967
01 dec. / 16:51
€ 325
Penelope7
01 dec. / 16:51
€ 305
COBRA1967
01 dec. / 16:51
€ 285
Penelope7
01 dec. / 16:51
€ 265
COBRA1967
01 dec. / 16:50
€ 245
Penelope7
01 dec. / 16:50
€ 225
COBRA1967
01 dec. / 16:50
€ 205
Penelope7
01 dec. / 16:50
€ 195
COBRA1967
01 dec. / 16:50
€ 185
Penelope7
01 dec. / 16:50
€ 175
COBRA1967
01 dec. / 16:34
€ 165
Penelope7
01 dec. / 13:56
€ 155
Morris14
01 dec. / 13:56
€ 148
Morris14
30 nov. / 14:34
€ 42
IPV
30 nov. / 14:34
€ 37
Morris14
30 nov. / 14:34
€ 32
IPV
30 nov. / 14:34
€ 27
Morris14
30 nov. / 12:40
€ 22
Niflheimer
30 nov. / 12:40
€ 17
Niflheimer
30 nov. / 12:01
€ 1