Een affiche, uitgegeven door het ‘Mané Katz Museum’ in Haifa (Israël) met een afbeelding van de litho uit 1966 van de Oekraïense, Franse, Israëlische kunstenaar Mané-Katz (1894-1962). -Het affiche is ingelijst in een eenvoudige zwarte kunststof lijst met glasplaat. Jaartal van het affiche onbekend. -Afmetingen: Lijst, 71 x 51 cm. Blad/affiche, 70 x 50 cm. Beeld, 69 x 49 cm. -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022). -Conditie: Het affiche is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en heeft een beschadiging in de linkerbenedenhoek. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Emmanuel Mané-Katz (Kremenchug (Oekraïne) 5 juni 1894 – 8 september 1962 Tel Aviv (Israël), was een schilder, aquarellist, beeldhouwer, vervaardiger van gouaches, pastellist en tekenaar, vooral bekend om zijn afbeeldingen van de Joodse shtetl in Oost-Europa. -Opleiding: École des Beaux-Arts (Parijs).
Afhandeling: -Het ingelijste affiche kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur…... vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat. -Het ophalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -Het affiche kan alleen ZONDER glasplaat aangetekend verzonden worden via PostNL (binnen Nederland) en via GLS (naar België, Duitsland, Frankrijk).
Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro (wordt verzonden zonder glasplaat). -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro (wordt verzonden zonder glasplaat).
Goed
Het affiche is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en heeft een beschadiging in de linkerbenedenhoek. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00