Manfred Bockelmann - Landschap

Manfred Bockelmann - Landschap kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 14,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Manfred Bockelmann (1943)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgesigneerde lithografie van Manfred Bockelmann. Titel: Landschap. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:14-01-2019 om 10:08
Eindtijd:18-01-2019 om 19:19

Biedingen (2):

Kunstmens1973
18 jan. / 19:13
€ 14
willem1956
14 jan. / 13:35
€ 9