2 van 2 - Manon Lith - olieverfschilderij op linnen 2002 / schilderij / doek We bieden 2 schilderijen aan, welke als set zijn aangekocht Let op: 1 van de foto's zijn beide schilderijen naast elkaar gefotografeerd. U biedt op 1 van de 2 schilderijen.
Afmetingen: 50x50cm
Techniek: olieverf op linnen
Schilderij 2 van 2:SUBTIL Gesigneerd rechts onder Aangekocht bij Galerie Manon Lith in Maassluis in 2003
Nieuwstaat
Van 1e eigenaar. Heef altijd in een rookvrije ruimte gehangen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brielle, Nederland