Manu Baeyens - Cupboard=Sphere

Manu Baeyens - Cupboard=Sphere kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Manu Baeyens (1972)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/5

Actuele kunst van Manu Baeyens. Gelukkig is er nog poezie in de schilderkunst. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

In de uiterste witrand een tweetal stukje papiertape. De prent zelf is uitstekend

Manu Baeyens (1972)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
76 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-05-2020 om 10:39
Eindtijd:27-07-2020 om 16:22

galerietweebijdrie
27 jul. / 15:40
€ 95