Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Fenneke van der Elst - Drie tulpen IV
Jaartal | 2000 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 125 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Een vroeg werk van de kunstenaar uit de "zwart op wit" fase (die duurt tot ongeveer 2005). Het werk is zeer goed bewaard gebleven. Acryl, latex, pigmenten op LWD, houten frame. Geschilderd op verso en met een door de kunstenaar geplakt label rechtsonder waarop hij zijn naam, jaar van schilderen, afmetingen en de volgende tekst schreef: "Was Inncent Depth Surround Weightees Choreography About Now & Today Own Ourselves is Communication Obnly a W ... Instrument in nood in onze ziel" | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bielefeld, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Bielefeld, Duitsland |
Starttijd | 8-3-2022 om 23:25 |
Eindtijd | 15-3-2022 om 21:33 |