Manuel Boix - zonder titel - Verkocht

Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Manuel Boix - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Manuel Boix (1942)
Jaartal1973
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 14 cm (h x b)
Lijst27 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Manuel Boix Alverez, Valencia 1942.

Serigrafie uit 1973 op dik papier.
Handgenummerd en -gesigneerd.

Fraai ingelijst door lijstenmakerij Frame4U, gevestigd in het Amsterdam Art Center.
Een korte biografie op Japans papier is zichtbaar aan de achterkant.

Een juweeltje van een werk.

Manuel Boix (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
27 cm
27 cm
14 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 21:37
Eindtijd:29-05-2022 om 16:56
Avanouwerkerk
27 mei / 17:58
€ 50