Manuel Menan - Onbekend

Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!
Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!Manuel Menan - Onbekend kopen? Bied vanaf 15!
  • Manuel Menan (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Litho/zeefdruk van Manuel Menan geboren in Madrid in 1946. De  Spaanse kunstenaar en graficus volgde zijn opleiding in Madrid en Nederland. Naam van het werk onbekend. De litho/zeefdruk is gedrukt op geschept papier en ingelijst. Kleurstelling: Zwart, grijs, geel/beige. Maten: Het kunstwerk zelf is 25,5 cm hoog en 17 cm breed. De lijst is 41 cm hoog en 31 cm breed. Verzendkosten voor de koper.
Het papier is licht verkleurd op de randen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 25,00

Manuel Menan (1946)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Typisch-Do
Lid sinds 2021
2 verkochte items
31 cm
41 cm
17 cm
25.5 cm
Starttijd10-3-2022 om 10:08
Eindtijd17-3-2022 om 21:03
Openingsbod € 15
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland