Litho/zeefdruk van Manuel Menan geboren in Madrid in 1946. De Spaanse kunstenaar en graficus volgde zijn opleiding in Madrid en Nederland. Naam van het werk onbekend. De litho/zeefdruk is gedrukt op geschept papier en ingelijst. Kleurstelling: Zwart, grijs, geel/beige. Maten: Het kunstwerk zelf is 25,5 cm hoog en 17 cm breed. De lijst is 41 cm hoog en 31 cm breed. Verzendkosten voor de koper.
Goed
Het papier is licht verkleurd op de randen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 25,00