Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B

Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 250!
Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 250!Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 250!Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 250!
  • Maps Färber - Moleman (1943)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1989
Afmetingen45.5 cm x 32 cm x 20 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Uniek keramiek van Maps Färber - Moleman bestaande uit twee losse delen. Geglazuurd  volgens het aloude mat-plateel procedé. Er is een klein chipje van de rand van de zetel. Ophalen verdient de aanbeveling.

Klein chipje van rand zetel.

Maps Färber - Moleman (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
32
45.5
20
Sluit binnenkort 23u 9m 13s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:15-11-2022 om 10:41
Eindtijd:29-11-2022 om 21:48