Betreffende de Dan - kleurenlitho, 1962. Een certificaat van echtheid is aanwezig.
Naar aanleiding van de door Chagall ontworpen 12 wereldberoemde twaalf glas-in-lood ramen voor de synagoge van het Hadassah Ein Kerem Hospitaal in Jeruzalem. Elk glasraam vertegenwoordigt een Bijbelse stam.
De ontwerpen werden in 1962 onder leiding van Marc Chagall, in samenwerking met Charles Sorlier, vervaardigd op de Mourlot persen, Parijs. De Litho`s zijn niet genummerd of gesigneerd.
Bijzonderheden: De Litho`s in deze bundel zijn door Sorlier op steen gezet vanaf de maquettes die Chagall gemaakt heeft ter voorbereiding van de glas in lood ramen voor de synagoge van het Hadassah universiteits ziekenhuis in Jeruzalem.
Verzendkosten voor de koper.
Afhalen is mogelijk.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Akersloot, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,90
Naar België
€ 23,50
€ 23,50
Extra