Marc Chagall, Kleurenlitho 1956 uitgegeven door Mourlot met certificaat 30x40

Marc Chagall, Kleurenlitho 1956 uitgegeven door Mourlot met certificaat 30x40 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marc Chagall (1887-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenlitho met maat  30 x 40 uit 1956 van een van de bekende schilderijen van Marc Chagall uitgegevn door Mourlot . Het werk is zeldzaam en mooi in passepartout gevat. Certificaat van kunsthandel Roel Jansen

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:14-12-2014 om 16:15
Eindtijd:21-12-2014 om 16:20

Biedingen (20):

joostprive
21 dec. / 16:14
€ 100
hilde1964
21 dec. / 16:14
€ 95
joostprive
21 dec. / 16:12
€ 90
hilde1964
21 dec. / 16:12
€ 85
joostprive
21 dec. / 16:12
€ 70
hilde1964
21 dec. / 16:12
€ 65
joostprive
21 dec. / 14:12
€ 50
erica64
21 dec. / 14:12
€ 45
joostprive
21 dec. / 12:30
€ 40
hilde1964
21 dec. / 12:30
€ 35
hilde1964
20 dec. / 18:41
€ 20
seasick123
20 dec. / 18:41
€ 18
hilde1964
20 dec. / 18:41
€ 16
seasick123
20 dec. / 18:41
€ 14
hilde1964
19 dec. / 22:17
€ 12
xram44
19 dec. / 22:17
€ 10
hilde1964
19 dec. / 08:23
€ 7
char
19 dec. / 08:23
€ 5
char
18 dec. / 23:32
€ 3
hilde1964
18 dec. / 23:09
€ 1