Marc Kuyper: Ets, Hot place II - Ingelijst (groot) - Verkocht

Marc Kuyper: Ets, Hot place II - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Marc Kuyper: Ets, Hot place II - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Marc Kuyper: Ets, Hot place II - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Marc Kuyper: Ets, Hot place II - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Marc Kuyper (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Hot place II
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 127 cm x 84 cm (Beeld: 98 cm x 63 cm)
Oplage: A.P.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in goud geverfde houten lijst, zonder glas
Conditie: In redelijk goede staat. Blad licht gebobbeld

Glasbreuk: Gezien de leeftijd en de conditie van met name de lijsten van aluminium, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Administratieve code:

UTQQ

Marc Kuyper (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:24-05-2017 om 12:16
Eindtijd:04-06-2017 om 12:16
Biedingen (10)
Hyma
03 jun. / 23:29
€ 31
Art2Have
31 mei / 22:32
€ 26
pjavp
31 mei / 22:32
€ 21
Art2Have
31 mei / 22:32
€ 20
pjavp
31 mei / 22:14
€ 14
24915
31 mei / 21:05
€ 12
pjavp
31 mei / 21:05
€ 11
24915
31 mei / 21:04
€ 8
pjavp
31 mei / 21:04
€ 6
24915
24 mei / 13:07
€ 1