Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Verkocht

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Marc Mulders (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Anatomie III

uit de serie Anatomie I - VII April 1998.

Genummerd en gesigneerd 65 x 50 cm.

Niet ingelijst.

Marc Mulders (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:10-03-2016 om 03:37
Eindtijd:29-03-2016 om 14:31