Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Verkocht

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 300!Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 300!Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Marc Mulders (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Anatomie I

uit de serie Anatomie I - VII April 1998.

Genummerd en gesigneerd 76 x 57 cm.

Niet ingelijst.

Zie ook afbeelding Anatomie III en Anatomie V

Wij bieden nu drie litho's aan, van deze kunstenaars. Als u de hoogste bieder bent op alle 3, ontvangt u 100 euro korting

Marc Mulders (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:19-11-2015 om 00:13
Eindtijd:26-11-2015 om 00:13
Kunst7
21 nov. / 11:54
€ 300