Marc Pijnappels - Van Gogh - Verkocht

Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Marc Pijnappels (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie litho in kleine oplage gedrukt van 25 ex. uit het jaar 1989 van kunstenaar Marc Pijnappels. Werk werd  enkele jaren geleden vaker verkocht, inmiddels vrij zeldzaam geworden.

Marc Pijnappels (1959)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-06-2020 om 10:25
Eindtijd:16-06-2020 om 12:00
WilhelmRoy
16 jun. / 01:27
€ 36