Marc Pijnappels - Van Gogh

Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!
Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!
  • Marc Pijnappels (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
*Fraaie litho in kleine oplage gedrukt van slechts 25 ex. uit het jaar 1989 van kunstenaar Marc Pijnappels.

Marc Pijnappels (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
50 cm
65 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:55
Eindtijd:11-10-2022 om 12:44
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd