Marc Pijnappels - zonder titel

Marc Pijnappels - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cervanteshuis

Lid sinds 2017
2 verkochte items
  • Marc Pijnappels (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 12.5 cm (h x b)
Lijst18.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De aquarel is een vroeg, klein werk van Pijnappels. Gemaakt voor een studievriend.

De aquarel is in prima staat. De (oorspronkelijke) lijst is beschadigd.

Marc Pijnappels (1959)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cervanteshuis

Lid sinds 2017
2 verkochte items
18.5 cm
18.5 cm
12.5 cm
12 cm
Starttijd:12-07-2018 om 18:02
Eindtijd:26-07-2018 om 22:30
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie