Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 50 x 27 cm (h x b) |
Passe-partout | 67.5 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
*Fraaie piezografie (bewerkte foto in een hoogwaardige digitale grafische techniek) van Marc Ruygrok uit het jaar 1995 in een oplage van 50 ex.
*De piezografie is in uitstekende conditie incl. passe-partout.
*Van links naar rechts in potlood: Heavan and Hell 1995 29/50 Marc Ruygrok
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 8-5-2022 om 16:53 |
Eindtijd | 21-5-2022 om 21:48 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |