Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle - Verkocht

Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle kopen? Bied vanaf 20!
Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle kopen? Bied vanaf 20!Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle kopen? Bied vanaf 20!Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle kopen? Bied vanaf 20!Marcel Augis (Ps.) - La Chapelle kopen? Bied vanaf 20!
  • Marcel Augis (Ps.) (1890-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 11 cm (h x b)
Lijst29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van de kunstenaar Marcel Augis met de titel “ La Chapelle”.
ConditieRedelijk

Het werk zelf verkeerd in een goede staat. De lijst is echter verouderd en heeft meerdere beschadigingen.  Glas is wel intact

Marcel Augis (Ps.) (1890-1961)

Frans Frans

Geplaatst door  Solosa

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
22 cm
29 cm
11 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-12-2022 om 20:55
Eindtijd:15-01-2023 om 22:04
krisbeckers
15 jan. / 19:13
€ 20