Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. - Verkocht

Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!
Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!Marcel Schellekens grote kleuren ets - 1999 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 195!
  • Marcel Schellekens (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Marcel Schellekens een erg fraaie kleuren ets - 1999 - ingelijst groot.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 50 stuks.

Afmetingen incl. houten lijst 118 x 97 cm.

Dit item is verkocht voor 137,00
Starttijd:20-05-2018 om 14:50
Eindtijd:28-05-2018 om 18:21
cjoziasse
27 mei / 16:46
€ 137