Le chenal en mer du Nord / Havengeul Noordzee door Marcel Stobbaerts
(Oostende of Nieuwpoort?)
Marcel Stobbaerts (1899-1979). Schilder van huiselijke genretaferelen, portretten, figuren, naakten, landschappen. Hij was schilder, graveur, pastellist en aquarellist. Prijs van de Jeune Peinture Belge in 1924. Kleinzoon van Jan Stobbaerts.
Werk in het museum van Brussel.
olieverf op doek (gemaroufleerd op karton)
gesigneerd rechts onderaan
gedateerd: 1962
prachtig schilderij, passend ingekaderd
19x27 cm (zonder kader)
32,5x40,5 cm (met kader)