Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3

Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3 kopen? Bied vanaf 150!Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3 kopen? Bied vanaf 150!Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3 kopen? Bied vanaf 150!Marcel Verdren - Zeefdruk: geometrische compositie: Espace noir no. 3 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Marcel Henri Verdren (1933-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976).  Hij was bekend om zijn constructivistisch of geometrisch nonfiguratief kunst. Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt.  In werkelijkheid zijn de kleuren veel helderder dan ik op de foto krijg. De lijnen en punten tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt. Met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Titel: Espace noir no.3.   Nummer : 1/102. Afmetingen blad: H 70 x b 70 cm. Afmetingen voorstelling: H54,5 x b54,5 cm. In zeer goede conditie. Herkomst: nalatenschap Henk van der Vet (drukker).

ZZERO

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:29-09-2017 om 09:47
Eindtijd:02-10-2017 om 20:47

tuvelijn
2 okt. / 19:51
€ 150