Marcel Wanders - Grote kaars in koker - Verkocht

Marcel Wanders - Grote kaars in koker kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 18,00

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Marcel Wanders (1963)
TypeDesign
StijlDutch Design
Afmetingen40 cm x 8 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Grote kaars in koker ontworpen door Marcel  Wanders speciaal voor Randstad, inclusief koker
Wordt zelden of nooit aangeboden!

Marcel Wanders (1963)

Alle items van deze designer(2)
Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
412 verkochte items
8 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:01-09-2018 om 21:37
Eindtijd:21-09-2018 om 20:15
XMenM
21 sep. / 20:04
€ 18