Marco Kooiman - Man and mule at fountain

Marco Kooiman - Man and mule at fountain kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Marco Kooiman - Man and mule at fountain kopen? Bied vanaf 60!Marco Kooiman - Man and mule at fountain kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Chouba
FA. (5)

Lid sinds 2017
151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Marco Kooiman
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 56 cm (h x b)
Lijst80 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/55

Mooi werk van Marco Kooiman in zeer goede staat !
De houten lijst heeft enkele lichte beschadigingen.
Oorspronkelijke galerieprijs: EUR 650,-

Marco Kooiman

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Chouba
FA. (5)

Lid sinds 2017
151 verkochte items
78 cm
80 cm
56 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:20-03-2019 om 09:11
Eindtijd:30-03-2019 om 21:32

VrowM
30 mrt. / 21:26
€ 60