MARCOS IRIZARRY Kleurenlitho ,,COMPOSITION,, Handgesigneerd uit 1978

MARCOS IRIZARRY     Kleurenlitho   ,,COMPOSITION,,  Handgesigneerd uit 1978 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Marcos Irizarri (1936-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai klein Kleurenlitho van Marcos Irizarry uit 1978

Afmeting litho  13x13 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd 270/500

Verzendkosten 8.95 in ned  12.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:02-02-2017 om 09:08
Eindtijd:07-02-2017 om 22:08

libidinis
6 feb. / 16:14
€ 35