Marcos Irizarry, Litho - Verkocht

Marcos Irizarry, Litho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Marcos Irizarry

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Marcos Irizarry
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie Litho uit 1978 van Marcos Irizarry

Hand gesigneerd en genummerd.

Limit Edition 500

Afm. 13,0 x 13,0 cm

Gratis verzenden in Nederland en België

Marcos Irizarry

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-12-2015 om 02:32
Eindtijd:26-12-2015 om 02:32
KarstW
24 dec. / 18:18
€ 30