Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B - Verkocht

Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B kopen? Bied vanaf 1!
Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B kopen? Bied vanaf 1!Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B kopen? Bied vanaf 1!
  • Mareike Geys (1945)
Jaartal1994
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen95.5 cm x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mareike Geys (1945), beeldhouwer, schilder, tekenaar. Opleiding Vrije Academie (Den Haag), Ateliers '63 (Haarlem).

Werk komt uit de BKR collectie.

Mareike Geys (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (26)

Lid sinds 2017
626 verkochte items
Alle items van deze verkoper (131)
95.5 cm
95.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2022 om 11:33
Eindtijd:18-12-2022 om 21:09
Biedingen (4)
takamine
18 dec. / 20:31
€ 10
Senator
10 dec. / 18:59
€ 5
Coba
10 dec. / 18:50
€ 3
Trepos
10 dec. / 18:22
€ 1