Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 101 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie van het werk zeer goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 1-1-2023 om 17:59 |
Eindtijd | 15-1-2023 om 15:22 |