Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 - Verkocht

Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!
Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!Margje Toonder-Herblot (1908-1991) - Olieverf op doek 719 - 1970 kopen? Bied vanaf 1!
  • Margje Herblot (1908-1991)

Mooi en vrolijk abstract olieverfschilderij van Margje Toonder-Herblot (1908-1991).
Maten 23x31 cm.
Het werk is in zeer goede staat en linksboven gesigneerd en gedateerd.
In dorso nogmaals gesigneerd en voorzien van enkele extra gegevens.
Plaats van vervaardiging: Statendam. Datum: nov '70. Volgnr: 719
Herblot voorzag al haar werken van een volgnummer.

Over de kunstenares:
Margje Toonder,
Geboren in Amsterdam op 18 maart 1908. Woonde en werkte in Amsterdam en Santa Margherita-Ligure. Signeert met Margje.
Schilderde (in hoofdzaak met paletmes) figuratief, maar impressionistisch, geheel intuitief.

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 12,50 euro (valt buiten de standaardmaten van PostNL)

Margje Herblot (1908-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Obe
FA. (10)

590 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-02-2016 om 16:35
Eindtijd:17-02-2016 om 21:35
Biedingen (9)
11556
17 feb. / 20:05
€ 40
22546
17 feb. / 20:05
€ 40
11556
17 feb. / 19:34
€ 35
22546
12 feb. / 08:44
€ 30
brecol
07 feb. / 12:18
€ 25
22546
07 feb. / 12:17
€ 20
22546
07 feb. / 11:42
€ 18
brecol
04 feb. / 13:43
€ 16
leoniel
04 feb. / 13:43
€ 15