Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.)

Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!Margot Dukker-Groot - "Katzenfreude", Radierung, (''Kattenplezier'', Ets.) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  djs
FA. (7)

Lid sinds 2018
57 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Margot Dukker-Groot (1933)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Mooie grote ets.
  • In nette eenvoudige wissellijst.
  • Woont en werkt in Spaarndam.
  • Lid van Haarlemse kunstenaarsvereniging KZOD.

  • Het beeldend verhalend werk van Margot Dukker dat voornamelijk bestaat uit pentekeningen, olieverfschilderijen en grafiek, is niet goed bij een bepaalde stroming onder te brengen. Zij wil hoofdzakelijk haar eigen weg volgen en richt daarbij de blik naar binnen. Enerzijds laat Margot haar eigen fantasiewereld zien waarin droom en mysterie belangrijke aspecten zijn. Anderzijds maakt ze werk in een meer realistische context die ons haar betrokkenheid met de wereld en zijn problemen toont.
  • Margot Dukker's narrative artwork, consisting mainly of pen drawings, graphics and oil paintings, cannot easily be described by a specific style. She prefers to go her own way, while looking introspectively inward. On the one hand, Margot displays her own fantasy world, in which dreams and mystery are important themes. On the other hand, her work is often embedded in a more realistic context as well, showing her involvement with the world and its problems.

Werk is in zeer goede staat. Lijst is in goede staat.

Margot Dukker-Groot (1933)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  djs
FA. (7)

Lid sinds 2018
57 verkochte items
51 cm
71 cm
32 cm
47 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-06-2020 om 00:59
Eindtijd:30-07-2020 om 00:15

HSdeVries
29 jul. / 23:36
€ 45