Margreet Bouman - Kop + Wegen

Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 25!

Margreet Bouman - Kop + Wegen

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Margreet Bouman (1953)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Zeefdruk op hand geschept papier.

Margreet Bouman (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
125 verkochte items
100 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-05-2020 om 12:11
Eindtijd:31-05-2020 om 14:40

Pelmolen
31 mei / 14:22
€ 25