Klein kleurrijk werk van Margreet Bouman, vooral bekend van haar meerjarige reeks (zelf)portretten. Gemengde techniek (vooral olieverf) op een Polaroid foto, onderaan met potlood gesigneerd en gedateerd “88” (in het echt duidelijker dan op de foto). Mogelijk een voorstudie op een gedeelte van een dyptiek die zij in 1988 vervaardigde; Tie / Untie. Foto 3 is dit gedeelte van die dyptiek (bron: www.margreetbouman.nl). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie.
Afmetingen: 11cm x 9cm (polaroid)
Dit kunstwerk kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper of het kan verzonden worden per brievenbuspost
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico