Margriet Snel - Pauwenveer met hartje - Verkocht

Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!
Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!
  • Margriet Snel
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekPenseel (Inkt)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Lijst31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schetsmatige pauwenveer met de kleuren groen grijs blauw met het kenmerkende hartje in het pauwenoog

goed ingelijst met passepartout

Margriet Snel

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MrMrsBook

26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
31 cm
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 49,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 10:17
Eindtijd:28-11-2022 om 22:12
TryntsjeH
28 nov. / 19:27
€ 43