Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint-

Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!
Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!Margriet Thissen - , zeefdruk# ASLA # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Margriet Thissen (1961)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Artist: Margriet Thissen

Title : Asla

zeefdruk. genummerd en gesigneerd

Publisher: Margriet Thissen

Measurements: 65 x 50 cm.

Condition: mint-

In perfekte staat verkerende zeefdruk

Margriet Thissen (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:15-12-2020 om 13:44
Eindtijd:22-12-2020 om 21:41
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingWereldwijd