Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Bekend werk van deze kunstenaar.
Tekst aan voorkant voet? (iets van een mythologische figuur )
Maten: 18,5 x 7 x 11 cm.
Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt)
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 15-8-2013 om 21:42 |
Eindtijd | 28-8-2013 om 21:42 |