Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Penning |
Onderwerp | Portret |
Afmetingen | 11 x 11 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 325 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Herkomst: privécollectie
Administratieve code:
QQFM
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-3-2019 om 10:39 |
Eindtijd | 17-3-2019 om 21:30 |