Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen

Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!
Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!Maria Gimenez - e.a: Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen kopen? Bied vanaf 24!
  • Maria Gimenez (1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vier handgesigneerde kunstwerken: vrouwen

  • Twee handgesigneerde lithografieën
  • Kunstenaar: Ferruccio Mataresi
  • Titels: Sofia, Sara
  • Afmetingen: 70,5 x 50 cm

  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgemaakt papier
  • Kunstenaar: Maria Gimenez
  • Titel: Vrouw in spiegel
  • Jaar: 2016
  • Afmetingen: 61 x 45,5 cm

  • Handgesigneerde lithografie
  • Kunstenaar: Pellizzari
  • Titel: Portrait
  • Afmetingen: 65 x 45 cm

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen! Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd. Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Maria Gimenez (1981)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1403 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
50 cm
70.5 cm
Sluit over 5d 7u 7m 42s
Openingsbod€ 24
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVesteralen / Varmland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:08-02-2023 om 08:45
Eindtijd:14-02-2023 om 19:54