Maria Henry Mackenzie - Mariaplaats Utrecht - Verkocht

Maria Henry Mackenzie - Mariaplaats Utrecht kopen? Bied vanaf 1249!

Verkoopprijs: € 1.436,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Maria Henry Mackenzie - Mariaplaats Utrecht kopen? Bied vanaf 1249!Maria Henry Mackenzie - Mariaplaats Utrecht kopen? Bied vanaf 1249!Maria Henry Mackenzie - Mariaplaats Utrecht kopen? Bied vanaf 1249!

Geplaatst door  Roemeniemarkt

Lid sinds 2021
4 verkochte items
  • Maria Henry Mackenzie (1878-1961)
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stadsgezicht Mariaplaats Utrecht met zicht op de Dom. Gesigneerd linksonder

Zelf geconstateerd

Maria Henry Mackenzie (1878-1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Roemeniemarkt

Lid sinds 2021
4 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 1.436,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2022 om 15:02
Eindtijd:09-02-2022 om 22:22
Ecmk
09 feb. / 22:15
€ 1249