Maria Henry Mackenzie - Nicolaaskerk en het IJ te Amsterdam - Verkocht

Maria Henry Mackenzie - Nicolaaskerk en het IJ te Amsterdam kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Arno1

Lid sinds 2022
2 verkochte items
  • Maria Henry Mackenzie (1878-1961)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst29 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H.M.  Mackenzie 1868-1961, leerling van Breitner.
Gesigneerd links onderaan.
Zicht op de Nicolaaskerk en zeilschepen op het IJ te Amsterdam.

Maria Henry Mackenzie (1878-1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Arno1

Lid sinds 2022
2 verkochte items
40 cm
29 cm
30.5 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 575,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2022 om 23:09
Eindtijd:15-03-2022 om 08:39
Ecmk
14 mrt. / 10:38
€ 500