Maria (Maisie) van Hoogstraten - litho - Koe in winterlandschap - Verkocht

Maria (Maisie) van Hoogstraten - litho - Koe in winterlandschap kopen? Bied vanaf 30!
Maria (Maisie) van Hoogstraten - litho - Koe in winterlandschap kopen? Bied vanaf 30!Maria (Maisie) van Hoogstraten - litho - Koe in winterlandschap kopen? Bied vanaf 30!Maria (Maisie) van Hoogstraten - litho - Koe in winterlandschap kopen? Bied vanaf 30!
  • Maria van Hoogstraten (1895-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, potlood gesigneerd, gedateerd 1937 en genummerd 4/5 linksonder.

Beeldmaat 51 x 39 cm. Bladmaat 63 x 47 cm. Losbladig.

Maria (Maisie) van Hoogstraten is geboren te Utrecht in 1895 en overleden in 1979.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-01-2015 om 14:48
Eindtijd:27-01-2015 om 14:48
biekartj
23 jan. / 22:57
€ 30