Maria Neefjes - Abschied

Maria Neefjes - Abschied kopen? Bied vanaf 20!
Maria Neefjes - Abschied kopen? Bied vanaf 20!Maria Neefjes - Abschied kopen? Bied vanaf 20!Maria Neefjes - Abschied kopen? Bied vanaf 20!Maria Neefjes - Abschied kopen? Bied vanaf 20!
  • Maria Neefjes (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen102 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met persoonlijk opschrift.

Maria Neefjes (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  marcu5

1 verkochte items
70 cm
102 cm
Starttijd:10-03-2019 om 11:16
Eindtijd:24-03-2019 om 20:40
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie