Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho

Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Maria van Hoogstraten (1895-1979)
Jaartal1954
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
Passe-partout29 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/10
Kleurenlitho door Maisie van Hoogstraten
Voorstelling van een bij
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 20x23, p.p.maat 29x33
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Maisie van Hoogstraten 1954'
Atelierstempel en catalogusnummer op achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Maria van Hoogstraten (1895-1979)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
33 cm
29 cm
23 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2021 om 12:17
Eindtijd:07-02-2021 om 21:24

Biedingen (3):

KunstkamerZuidoost
7 feb. / 14:21
€ 10
7petronella9
7 feb. / 14:21
€ 9
7petronella9
5 feb. / 11:39
€ 1